flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
08
quantity
Product details
Category
  • 【Specification】 349336-761 draft inducer motor parameters Voltage: 115V; Amperage: 1.25A; Frequency: 60 Hz; RPM: 3000/2000, Class: H; Condition: New